DISKUSE K ČLÁNKU

ceskarebelka:podle toho též ty zákony vypadají. A Bartoš promrhal neskutečné prachy a pohodička, proč bychom se netěšili, že ? Z jejich kapes to nejde. A tak si tu žijeme. Jedni hýří a druzí jen tak tak přežívají.

(12. 06. 2026 11:23)

marek vykydal: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 06. 2026 06:28)

ja-sara:Rasputin by si taky rad sedl s mladejma Piratkama do okna ale uz mu tahne na 80 a mohla by mu vypadnout proteza kdyby se nahnul dolu

(10. 06. 2026 22:41)

Ras Putin:Rasputin je dávno po smrti luméne.

(11. 06. 2026 09:01)

Maly Jarda:... zavedl by jsem ve sněmovně namátkovou kontrolu alkoholu a drog u všech poslanců aj personálu . Ten zmetek Hřib tam má obyčejný bordel !

(10. 06. 2026 13:08)

Uživatel_5167781:Já je docela chápu, jsou velmi mladí, mají najednou velmi mnoho peněz a jiných benefitů, tak jsou z toho odvázaní. Ti, co jsou starší, např. Hřib, Bartoš nebo Richterová ze sebe musí taky dělat hodně mladý. Je to image té strany, ale tvořit zákony v této zemi ještě nemohou. Já mám fakt mladý lidi rád, hodně se s nimi bavím a věřím, že časem se mohou uplatnit v nějaké politické straně a ve vedení státu, ale u Pirátů toho dosáhnout nemohou.

(10. 06. 2026 12:04)

VeritasVincit:Člověku je docela smutno, když vidí, kolik voličů může tuto udavačskou anarchistickou stranu stále volit (pokud to není celé vlastně cinknuté ve volbách jako v USA, Arménii,Rumunsku atd.), když tito jejich členové dělají maximum proti své rodné zemi. Jestli tento typ politiků je budoucnost, tak naše zem, náš národ určitě zanikne, bohužel.

(10. 06. 2026 11:58)

Zdeněk Vykadil:Bohužel, feťáků a smažek je v této zemi čím dál víc. Takže se dá předpokládat, že jejich preference budou jen růst 🙄

(10. 06. 2026 17:21)

Svatopluk Beinhaur:Jo piráti? Pečlivě bojují za světový mír a překračují plán.Toto je sice pár let - ale vlezlost a zákeřnost tady této smečky je bezmezná. Dlouze naprášili do Bruselu Babiše.A ono nic. Nikdo tam stížnost neřešil. Tak poslani novou stížnost na to, že úředníci se nezabývají jejich první stížností.Byly toho plné noviny. Samozřejmě že toto jejich jednání je na Nobelovu cenu za Blbost.Prostě odpad společnosti ve sněmovně.

(10. 06. 2026 11:22)

marek vykydal: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 11:15)

Olena Zelenina:Kratom a další svinstva to je jejich. Rovnou všechny na detox a gumoléčbu.

(10. 06. 2026 11:05)

Zdeněk Vykadil:Kdyby jen kratom. Tam si jedou pervitinek ve velkym 🙄

(10. 06. 2026 17:22)

jan vasilko:Stranu založily v hospodě neni se čemu divit oslavujou 😃

(10. 06. 2026 10:57)

Pat_h:To vás vážně tak *** večírek? Vy jste nikdy v práci po pracovní době nezůstali, dezolátci?

(10. 06. 2026 10:45)

BLESK plesk:Ono to jde v každém zaměstnání? To je novinka. 👎

(10. 06. 2026 10:49)

Ras Putin:To ještě dneska někde jde?

(10. 06. 2026 10:50)

ja-sara:Tady zo je 70+ diskuze Pat_h ti uz nevi,co bylo vcera

(10. 06. 2026 10:56)

Ras Putin:Tobě a Pat_h je 70+? 🙂

(10. 06. 2026 11:18)

cyrus levinson:Tito převlečení marxisté-leninovci se přizpůsobili době. Dnes se už nezpívá internacionála, nepropaguje proletářky internacionalismus. Sedí si zatím v klidu, v poslanecké sněmovně,oslavují, znepříjemňují nám život, berou slušné platy. Radost žít. Ale nic netrvá věčně.

(10. 06. 2026 10:12)

autentickej: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 10:09)

Petr Hoflinger: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 10:35)

Lubomir Trnčák:Přesně, Jurečka co tančí na hrobech zavražděných studentů a studentek a jedné maminky 👍

(10. 06. 2026 10:08)

Ras Putin:Opilý Radek Vondráček (ANO) vyskočil v březnu 2019 v botách na předsednický pultík přímo ve sněmovně, začal drnkat na kytaru a vyřvávat jakousi odrhovačku. To je jinej level, než to, co předvedli Piráti, kterých se tímto samozřejmě nezastávám.

(10. 06. 2026 09:46)

BLESK plesk:Zastáváš. Jinak bys to nepsal. Jen jsi zapomněl na večírek na Ministerstvu práce a sociálních věcí pod vedením Mariana Jurečky, který se vesele konal při střelbě na Filozofické fakultě UK dne 21.12.2023. 👎

(10. 06. 2026 09:47)

naidka:👍 👍 👍

(10. 06. 2026 10:08)

Miloš Beránek:,👍👍👍👍👍👍

(10. 06. 2026 10:12)

Ras Putin:Tvl. ty seš opravdu "blesk". Napsal jsem to proto, že to stejné udělal Vondráček, notabene na půdě sněmovny, ne proto, že bych se zastával fetek. Právě pro takový "blesky" jako jsi ty, jsem to zdůraznil. Ale to už je nad tvoje chápání. Mohl bych teď napsat, že se tímto tvým příspěvkem zastáváš Vondráčka a vyšlo by to nastejno, luméne, nemyslíš? Asi ne.

(10. 06. 2026 10:45)

BLESK plesk:Jen zdůrazňuji, že jmenovitě píšeš o tom, co se ti hodí do krámu, aby ses mohl zastávat opozice. A prosím tě 🙏, přestaň používat slovník jako ze středověku. Ty jeden luméne. Ta tvá ,,rétorika" je směšná. 😂

(10. 06. 2026 10:56)

Ras Putin:Jen zdůrazňuji, že ty děláš to stejné, aby ses mohl zastávat vládní demoliční čety. 😁

(10. 06. 2026 11:04)

BLESK plesk:RP: Mýlíš se. U politických článků píšu minimum komentářů. A nejsem žádný fanatický obdivovatel prezidenta, vlády, ani opozice. Vadí mi zaslepenost lidí, kteří omluví i zločince, když bude z jejich oblíbené politické strany. Toť vše. 🙂

(10. 06. 2026 11:19)
Zpět na Blesk.cz
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy