DISKUSE K ČLÁNKU

CHYBULE:Já bych tipla,že v okně sedí přítelkyně Foltýna.Ta je vždy a všude velmi odvážná,ať už slovně tak teď i skutky. 😁

(10. 06. 2026 08:48)

naidka:Její odvaze se nelze divit, když si začala s foltýnem.🧛‍♂️

(10. 06. 2026 09:25)

Ladislav Francu:Hřib a jeho banda nemá ve sněmovně co dělat .

(10. 06. 2026 08:43)

Josef Max:No jo,když je kokeš- kokain tak je veselo škoda že z tých oken nepopadali všici té smažky zbyteční.

(10. 06. 2026 08:42)

Ford Raptor: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 08:15)

hnhnhn:Spis ,,hrobeso" 😃 😃 😃

(10. 06. 2026 09:28)

Jana Pechačková:Ve státní budově se veselí a ruší ostatní, kteří chtějí odpočívat, nebo v noci pracovat. Pak to může dopadnout, jako na oslavě u dřívějšího ministra Jurečky. Navíc vysedávat v okně, nohu vystrčenou a popíjet je velice nebezpečné a navíc může poškodit fasádu budovy. Co na to říká ochranka a majitel budovy.

(10. 06. 2026 09:30)

Svatopluk Beinhaur:Piráti? Certifikovaný odpad společnosti.Nějaký hřib - morální maják tam té smečky? A že si staví na kraji Prahy vilku s příslušenstvím za cca 180 mil?Pěkného záškvaru navic nasadili do sněmov­ny.Li­pavský­.Ten­to Nikdo aktuálně mluví v besedách v TV samostatně se vyjadřuje ..... přeci to nejde.Nejde že taková lopata má někde slovo.

(10. 06. 2026 08:08)

Ford Raptor: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 08:20)

Petr Vigáš:Ty jsi jedením z těch tupých fetek.

(10. 06. 2026 09:03)

naidka:Jestli něco takového udělali, tak ze závisti, teď už se trochu zahojili. Piráti se vyznačují vyvinutým udavačským smyslem. 👎

(10. 06. 2026 09:31)

Svatopluk Beinhaur:Fordíku raptíku - hulákáš tady jak Gottwald z tribunky.Piráti jsou především certifikovaní žalovníčci v Bruselu.To už jim nikdo neodpáře.Tvoje oplzlá mluva je jasným důkazem že jsi králem v živočišné výrobě u někoho na statku. Tak šup šup vyvez hnůj a podestel kravičkám. Nezapomeň nasadit čepici zmijovku a pořádné gumáky.

(10. 06. 2026 10:37)

Ford Raptor: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 12:02)

Svatopluk Beinhaur:Chachacha tak on nám přišel výkon rozhodnutí na malého soptíka leninského typu? Toto je ale diskuze. Nemůžeš tady útočit svými invazemi blbosti napravo/nalevo.A ještě to mastit velkýma písmenkama.

(10. 06. 2026 13:12)

Martin Šíma:Sněmovní pakáž a póvl Piráti.

(10. 06. 2026 07:46)

Ladislav Francu:👍 souhlas.

(10. 06. 2026 08:45)

hnhnhn:Taky souhlas 👍

(10. 06. 2026 09:29)

Ewa Novotná:Tak svazácký večírek na oslavu (ne)úspéchu ze prosadili ten rodičák a kolik obsadili funkcí ve výborech. Vlastne neprosadili a neobsadili nic jen se předvádí přisprostlý svazák hříb a bobr richterová. TO SE NAM TO CHLAST kdyz nam to obacNi platí. Měli by se urychlené zajit podívat někam do fabriky aby viděli jak vypadá práce!!!!!! 👎 😨

(10. 06. 2026 07:40)

jajas:Pokud si Piráti "jen" pouštěli hudbu po pracovní době“, tak to vypadá, že "makali" až do večera...jsou to prostě "paracanti". 😁

(10. 06. 2026 07:37)

Uživatel_5814834:😁

(10. 06. 2026 09:00)

hahans:Proč by nejuchali, když jim to platíme. Pro Piráty je Sněmovna jeden velký mejdan !

(10. 06. 2026 07:35)

petremler:Trapný provokace 😇😇😇👎👎👎

(10. 06. 2026 07:34)

alecram:No ještě, že měli všichni stejné košile = muži + ženy a tak se poznalo, kdo je ze strany PIRÁTI 😃 😃 ...Ten agent 008 asi měl špatný záběr na to okno, nebo že by taky bumbal a třásla se mu při focení ručička 😃 ??

(10. 06. 2026 07:15)

Ladislav Francu:Jestli je měli po posledním použití vyprané ?

(10. 06. 2026 08:46)

MUDr Chocholoušek:A co referát bezpečnosti práce? nechá to tak a nebo je bude buzerovat jako to dělají běžně jinde?

(10. 06. 2026 07:12)

mirek zmok: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 07:05)

Patri Malý:Piráti stále jen dokazují, že jsou totálně vypatlaní...

(10. 06. 2026 06:54)

Matěj Konrad:Pir poslankyně Veruna Svobodová musí být neskutečně hloupá.Když si zapálite brko travska smrad jde citit všemi směry nejen nahoru.
Prostě tam huli jak protržení.
A ještě zatloukají jak malí smradi.
Inu pirátské prolhané kreatury.

(10. 06. 2026 06:34)

jajas:Poslankyně Svobodová už ten smrad ani necítí, už si zvykla a příjde jí to normální...

(10. 06. 2026 07:39)

Petr Vigáš:Možná se ani nekoupe....smrad miluje.

(10. 06. 2026 09:05)
Zpět na Blesk.cz
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy