DISKUSE K ČLÁNKU

Ras Putin:Tvůj fatální omyl spočívá ve tvé domněnce, že mám nějakou oblíbenou politickou stranu. 🙂

(10. 06. 2026 16:28)

BLESK plesk:RP: Dobrý pokus. Ale všichni tady vidí pravý opak. 😄

(10. 06. 2026 19:00)

Ras Putin:Vzdyť píšu, že je to tvůj zásadní omyl. Nemusíš to stále dokazovat.

(11. 06. 2026 09:07)

Ras Putin:Můj slovník je tvoje zbytečná starost a co si myslíš o mé "rétorice" mě nezajímá. Nebudu ji měnit kvůli někomu, jako jsi ty. 🙂

(10. 06. 2026 11:16)

BLESK plesk:RP: Byla to moje dobře míněná rada. Komu není rady, tomu není pomoci. 🙂

(10. 06. 2026 11:24)

Ras Putin:Kde bereš jistotu, že stojím o tvé rady?

(10. 06. 2026 16:22)

BLESK plesk:RP: Jistěže ne. O dobré rady nestojí ani puberťáci. 😉

(10. 06. 2026 18:58)

Ras Putin:TKdyž nestojíš o dobré rady, proč je cpeš jiným?

(11. 06. 2026 08:59)

autentickej: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 10:12)

Petr Hoflinger: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 10:33)

Ras Putin:Do Prčic, proč ty jeho "skvosty" mažou. 😨

(10. 06. 2026 10:47)

autentickej: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2026 10:55)

Ras Putin:Měl bys vymyslet něco novýho. Tohle už nudí, ale jestli tvůj intelektuální potenciál na nic jinýho nestačí, klidně v tom pokračuj. 😁

(10. 06. 2026 10:37)

BLESK plesk:O nic mimořádného se nejedná. Jen o rušení nočního klidu, alkohol, běžné hulení trávy a špetka drog. Ale jen trošičku. ☝️😇

(10. 06. 2026 09:44)

Zdeněk Vykadil:Jedou si to na pervitinu 🙄

(10. 06. 2026 17:25)

BLESK plesk:Asi jim šmakuje. 🤔

(10. 06. 2026 18:52)

Zdeněk Vykadil:Rozhodně. Méli by se přihlásit na detox a najít si už konečně práci 🙄

(10. 06. 2026 19:46)

Uživatel_6043891:A pak že tam nejsou na drogách.

(10. 06. 2026 09:44)

milan59:Když skončila ta pracovní debata ve Sněmovně, tak jak je možné, že všichni NEODEŠLI a naopak tam zůstali Piráti a měli tam ejchuchutralala 👎 ?? Takže vážení, kdo ještě chodíte do zaměstnání, tak po ukončení pracovní doby si udělejte to samé ve vaší firmě a majitel vám bude jistě nosit i bumbáníčko a budete si moci pouštět muziku u otevřeného okna !!!

(10. 06. 2026 09:21)

alecram:👍 👍 👍

(10. 06. 2026 14:50)

Libor Novák:Co je na normálně sjetý smažce nenormálního?🤔

(10. 06. 2026 09:14)

Karel Salaj:Jak se takováto sebranka vůbec může dostat do parlamentu svědčí o voličské základně státu....

(10. 06. 2026 09:13)

Miloš Beránek:👍👍👍👍👍👍

(10. 06. 2026 10:13)

ja-sara:Nikdo z okna nevypadl tak to dobre dopadlo😝😄

(10. 06. 2026 09:05)

Ras Putin:Ty jsi takové štěstí neměl a je to znát.

(10. 06. 2026 11:17)

ja-sara:Ja z okna nevisim mam zavrate Rasputinova

(10. 06. 2026 11:33)

Ras Putin:Nepíšu, že visíš z okna. 😁

(10. 06. 2026 13:50)

Petr Vigáš:. Jedovatý vůdce Hřib satan. Něco v žíle.Chůze pozpátku. To je tlupa nevymáchaných tlam, která akorát otravuje politickou scénu.Kdo tutto bandu volí to mi hlava nebere.

(10. 06. 2026 09:01)

hnhnhn:Souhlasim s vami. Piraty mohou volit jenom utopisticti lide, kteri nestoji na vlastnich nohou, jdou proti proudu nehlede na logiku, protoze se chteji zviditelnit, ackoli sami nic nedokazali. Jinak si to take nedovedu vysvetlit.

(10. 06. 2026 09:27)

Lubomir Trnčák:👍👍👍👏👏👏

(10. 06. 2026 10:11)
Zpět na Blesk.cz
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy